Новікова Ганна Анатоліївна

Лікар ультразвукової діагностики

Освіта: вища, Харківський національний медичний университет, факультет «Лікувальна справа», 2001 рік

Спеціальність: лікар ультразвукової діагностики

Кваліфікаційна категорія: вища
Посада: лікар ультразвукової діагностики 

Клінічний стаж: 20 років

 

Освіта, стажування, курси:

- 2001 - 2002 рр. - інтернатура за спеціальністю “Терапія” на базі Волинської філії кафедри сімейної медицини факультету післядипломної освіти Львівського державного медичного університету ім. Д. Галицького в м. Луцьку;

- 2003 р. – курси спеціалізації за фахом «Ультразвукова діагностика» в м. Рівне на базі Тернопільської державної медичної Академії;

- 2012 - 2021 рр. - участь  на міжнародних конференціях, школах і семінарах, курсах тематичного удосконалення , інформації і стажування; проведення майстер- класів по ультразвуковій допплерографії.

Отримання патенту на фаховий винахід: - у співавторстві. “Спосіб лікування трофічної виразки венозної етіології” 

- 2014 р. - стажування  у рамках програми  "Fit For Partnership with Germany" по перепідготовці управлінських кадрів у сфері медицини ініційованої Федеральним міністерством економіки і енергетики Німеччини (BMWi)

- 2017 р. - отримання вищої кваліфікаційної категорії за фахом "Ультразвукова діагностика"

 

Досвід роботи:

- 2002 – 2005 рр. - лікар з ультразвукової і функціональної діагностики поліклінічного відділення Луцької центральної районної лікарні в Волинській області.

- 2006 – 2011 рр. - лікар з ультразвукової діагностики поліклінічного відділення ДКЛ станція Харків. Завідуюча кабінетом ультразвукової діагностики.

- з 2006 р. лікар з ультразвукової діагностики  лікувально - діагностичного центру ТОВ «Небозвід»

- з 2011 р. лікар з ультразвукової діагностики в ТОВ «Телемедичні системи», ТОВ «Центр променевої діагностики».

- 2011 - 2021 рр. -  лікар з ультразвукової діагностики  відділення функціональної діагностики в «Харківська клінічна лікарня на залізничному транспорті №1» Філія “ЦОЗ” ПАТ«Укрзалізниця».

- з 16. 04. 2021 р. по теперішній час - лікар з ультразвукової діагностики  ДУ "ІНСТИТУТ ЗАГАЛЬНОЇ ТА НЕВІДКЛАДНОЇ ХІРУРГІЇ імені В.Т. ЗАЙЦЕВА НАМН УКРАЇНИ “


Консультація