Савві Сергій Олександрович

Завідуючий відділенням, доктор медичних наук, хірург, торакальний хірург, онкохірург

Освіта: вища, Харківський медичний інститут, факультет «Лікувальна справа», 1987 рік
Спеціальність: хірург, торакальний хірург, онкохірург
Кваліфікаційна категорія: вища
Науковий ступінь: доктор медичних наук за спеціальністю «Хірургія» (2011 рік)
Наукове звання: старший науковий співробітник
Посада: завідуючий відділенням захворювань стравоходу та шлунково-кишкового тракту з 2006 року, професор кафедри хірургії №1 Харківського національного медичного університету з 2014 року
Науковий стаж: 28 років
Клінічний стаж: 30 років
Поштова адреса: 61045, м. Харків, в’їзд Балакірєва, 1

 

Основні напрями роботи: 
- хірургія органів шлунково-кишового тракту та черевної стінки, включаючи колопроктологічну патологію;
- реконструктивна хірургія шлунково-кишового тракту;
- онкохірургія.

 

Освіта, стажування, курси:
- 1981-1987 рр. - факультет «Лікувальна справа»;
- 1987-1989 рр. - клінічна ординатура за фахом «Хірургія»;
- 2010 р. - спеціалізація за фахом «Торакальна хірургія»;
- 2016 р. - спеціалізація за фахом «Онкохірургія»;
- 2017 р. - стажування у відділенні гастроентерології , центральної ендоскопії та хірургії (Рудольфштіфтунг, м. Відень, Австрія).


Досвід роботи:
- З 1989 року по теперішній час: ДУ «Інститут загальної та невідкладної хірургії ім. В.Т. Зайцева НАМН України»;
- З 2006 року по теперішній час: Завідуючий відділенням захворювань стравоходу та шлунково-кишкового тракту (ДУ «Інститут загальної та невідкладної хірургії ім. В.Т. Зайцева НАМН України»);
- З 2014 року по теперішній час: Професор кафедри хірургії №1 (Харківський національний медичний університет).

 

Нагороди, премії та інше:
Тричі був нагороджений Президією Національної академії медичних наук України почесними грамотами «за значний внесок у розвиток Охорони Здоров'я» та високий професіоналізм, а також почесною грамотою Міністерства Охорони Здоров'я України.

       В 2001 році захистив кандидатську дисертацію на тему «Особливості хірургічного лікування хворих з дуоденальними кровотечами виразкової етіології з урахуванням порушень моторно-евакуаторної функції дванадцятипалої кишки». У 2011 році захищена докторська дисертація на тему «Комплексне лікування хворих з післяопіковими стриктурами стравоходу».


       За рік виконує самостійно понад 300 оперативних втручань, в тому числі високої складності. Надає консультативну допомогу у інших закладах охорони здоров'я Харківської, а також Полтавської та Сумської областей, Військово-медичному клінічному центрі Північного регіону. Поєднує клінічну роботу з педагогічною та науково-дослідницькою діяльністю. Є професором кафедри хірургії №1. Веде курс післядипломної освіти для лікарів з метою підвищення кваліфікації  по абдомінальній хірургії. На протязі 10 років є відповідальним виконавцем науково-дослідницьких тем за завданням НАМН України. Серед них науково-дослідницька робота «Розробити реконструктивні оперативні втручання при патології стравоходу та шлунку із використанням ілеоцекального сегенту кишківника» отримала диплом Національної академії медичних наук України як краща, що виконана у 2013 році.


       Має понад 100 публікацій, в тому числі понад 70 патентів та дві монографії в Україні, одна монографія та публікації за кордоном. За монографію «Артефіціальний шлунок» нагороджений  першою премією журі конкурсу Академії вищої освіти України. Наукові досягнення представляє на профільних конференціях в Україні та за кордоном. Запропоновані ним хірургічні методики представлені на міжнародних конгресах як в Україні, так і за кордоном (Відень, Грац, Лінц, Зальцбург, Казань, Мінськ та ін.) були визнані і викликали велику зацікавленість широкого кола лікарів. Користується авторитетом та повагою у колективі закладу. На протязі 7 років очолює комісію з вирішення трудових суперечок.

 

Публікації
Міжнародні та вітчизняні наукові конференції, форуми та інше
Акти впровадження


Консультація