Операційне відділення

       Операційне відділення - це серце Інституту. У структурі оперблока 6 операційних залів, які розраховані на 8 столів в т.ч. 5 торакальних з них 2 працюють цілодобово.

       Щорічно в Інституті виконується понад 6000 оперативних втручань.

       До 2007 р. операційно-анестезіологічне відділення очолювала старша медична сестра Шамело Юлія Григоровна. З січня 2007 р. відділення було реорганізовано в операційне відділення, яке очолив канд.мед.наук М.Ю. Сизий, а з січня 2012 р. – канд.мед.наук Д.О. Нетіков.
       У відділенні виконується близько 80% від усіх оперативних втручань.


foto1       В цілому операційне відділення Інституту оснащено обладнанням високого класу, необхідне як для відкритих, так і ендоскопічних, мініінвазіних хірургічних втручань. В арсеналі лікарів сучасні відеоендоскопічні стійки, інтраопераційні рентгенівські системи, краща анестезіологічна і спостерігаюча апаратура, електронні скальпелі-коагулятори - все те, без чого немислима хірургія 21 століття.

       І, звичайно ж, жодна операція не може бути виконана без участі досвідченої операційної сестри. Абсолютна більшість операційних медичних сестер Інституту мають вищу і першу кваліфікаційні категорії. Про рівень їх підготовки говорить той факт, що кожна з операційних сестер Інституту в разі необхідності може забезпечити виконання будь-якої операції.

Спеціалісти підрозділу

Цілодобова щоденна самовіддана праця співробітников відділення забезпечує виконання високих вимог сучасної оперативної діяльності Інституту.Нетіков Дмитро Олександрович
Завідувач відділенням, канд.мед.наук