Загальні підрозділи


       Приймальне відділення є одним з структурних підрозділів клініки, через яке проходять усі пацієнти, які поступають до клініки. Співробітники приймального відділення здійснюють цілодобовий прийом хворих, які доставляються швидкою медичною допомогою і санітарною авіацією з інших областей. В клініку Інституту через приймальне відділення поступає понад 6,5 тис. пацієнтів на рік з гострою та хронічною хірургічною патологією.

 

       Відділення трансфузіології, екстакорпоральних технологій і біоматеріалів забезпечює хворих Інституту компонентами та препаратами крові. У відділенні ведеться заготівля донорської крові та переробка її на компоненти. Щорічно у відділенні заготовлюється до 800 літрів донорської крові.

 

       Відділ комплексного програмування розвитку невідкладної хірургії та захисту інтелектуальної власності  здійснює моніторінг діяльності хірургічних закладів охорони здоров’я України, аналіз показників, що характеризують стан надання невідкладної допомоги, організацію та проведення заходів щодо удосконалення діяльності хірургічної служби в Харківській та інших областях України, організацію та контроль за станом підвищення кваліфікації фахівців з хірургії. У структурі відділу функціонує кабінет патентної та винахідницької роботи, який надає методичну допомогу при складанні авторами опису винаходу і інших необхідних для заявки документів, а також приймає заявки на винахід, надає консультації, здійснює контроль та організаційно-методичне керівництво щодо патентних досліджень при плануванні кандидатських та докторських дисертацій.